J.S. Bach – Sonaty – Nikolaus Harnoncourt (2 LP)
Wystaw opinię o produkcie
Label: TELDEC | Format: 2 LP 12" | Prędkość: 33⅓ rpm | Nagranie: Stereo | Stan: EX | Egzemplarz z kolekcji Wojciecha Padjasa – autora audycji „Muzyka spod Igły” w RMF Classic.
Kod produktu: k505
Opis
Jedno z wydawnictw upamiętniających 300 urodziny Bacha. Na płytach jest sześć sonat na flet. Frans Brügen był wybitnym holenderskim flecistą i kolekcjonerem barokowych, poprzecznych i prostych fletów. Idealne połączenie z Nikolausem Harnoncourtem (wiolonczela z epoki) specjalistą od muzyki dawnej i jej wykonywania na instrumentach z epoki.
Doskonałe nagranie Teldec.Wydanie niemieckie z 1985 roku. Okładka rozkładana (gatefold).Stan płyt i okładki EX.
W sklepie jest również, z tej samej serii, Pasja św. Jana Bacha w wykonaniu Concentus Musicus z Wiednia pod kierownictwe Harnoncurta.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.