O nas

Muzyka klasyczna na winylowych płytach to nasza prawdziwa pasja od wielu lat.

Nasza, to znaczy kilku osób, które płyty wyszukują i wybierają, przeglądają, opisują, wysyłają.

Od wielu lat szukamy płyt w całej Europie a także poza nią. Coraz częściej udaje nam się zdobywać ciekawe zbiory z Japonii i przyznajemy, że wyzbywamy się tych płyt szczególnie niechętnie.

Ale wielką przyjemnością jest dla nas także dzielenie tej kolekcjonerskiej pasji z Państwem. Wiele lat obecni byliśmy na Allegro i od naszych Klientów otrzymaliśmy same piątki a tych najwyższych ocen zebraliśmy ponad dwa tysiące. Przyszedł czas usamodzielnienia się i mamy nieco tremy.

Dwa słowa o samych płytach. One naprawdę są w idealnym stanie, często to płyty odtwarzane zaledwie kilka razy. 

Ich źródłem były i są wybitne, kolekcjonerskie zbiory, które są nam sprzedawane ze świadomością ich poprzednich właścicieli, że trafiają w dobre ręce.

Wierzymy, że i Państwo to docenią i będą kontynuować zamiłowanie do tych niezwykłych nagrań. . Jeśli pojawią się pytania, wątpliwości, czy zwykła chęć rozmowy o płytach – zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Oczywiście, że czasem zdarzy się płyta nieudana, jakiś niezauważalny błąd, jakaś ryska, które przeszkadzają. To naprawdę rzadkie przypadki, ale jeśli, to zawsze staramy się znaleźć satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Efektem pasji do muzyki i płyt winylowych jest stała obecność w programie Muzyka spod igły w RMFClassic.

http://www.rmfclassic.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl