ZESTAW DO RENOWACJI PŁYT GRAMOFONOWYCH

Dostępność: dostępne
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis

Jest to pierwszy na świecie, autorski projekt pozwalający przywrócić wszystkie walory wizualne i dźwiękowe  płytom winylowym. Skutecznie likwiduje 100%  rys płytkich tzw kopertówek, większość rys płytkich oraz znaczną część rys głębszych.  Kilka uwag zasadniczych.

1. Czym płyta ma mniej nagranego materiału, tym  większa gwarancja przywrócenia pełnych walorów dźwiękowych. Wynika to z faktu, że płyty, na których nagrane jest około 30 minut materiału mają bardzo płytkie i wąskie rowki, zatem nawet drobne rysy są bardziej słyszalne, ponieważ ingerują w nagrany materiał. Płyty o szerszych rowkach są z założenia głębiej nacinane i materiał muzyczny znajduje się często  poniżej 1/3 głębokości rowka.

2. W przy przypadku rys głębokich nie da się bezpiecznie zlikwidować ich całkowicie, natomiast proces polerowania łagodzi ich krawędzie, co powoduje, że są znacząco mniej słyszalne.

 W zestawie są trzy wysoko specjalistyczne kremy a także specjalistyczna piana czyszcząca, która w łatwy sposób likwiduje nałożone kremy a także środki  w sprayu na bazie amoniaku oraz alkoholu do dokładniejszego wymycia płyt. . Do zestawu dołączona jest dokładna instrukcja użytkowania. Służę także konsultacjami telefonicznymi. 60001100

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl