Myjka ultradźwiękowa do płyt winylowych PREMIUM 5LP

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 1 990,00 zł 1990.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis

Wersja na 5 płyt. Dostępna jest także wersja na 10 płyt

 W pełni profesjonalna, najwyższej jakości myjka ultradźwiękowa do mycia płyt winylowych.  Posiada dwie unikalne funkcje:

DEGAS:

Generatory ultradźwiękowe działają z przerwami. Spowoduje to usunięcie powietrza, w tym również dwutlenku węgla z cieczy. Dzięki temu wytwarza się więcej pęcherzyków kawitacyjnych przez co skuteczność mycia wzrasta o ponad 30%.

SWEEP:

Generatory ultradźwiękowe  działają  zmiennie w różnych częstotliwościach. Naprzemienna zmiana częstotliwości powoduje optymalny rozkład fal ultradźwiękowych, przez co, szybsze i skuteczniejsze jest usuwanie zanieczyszczeń z rowków płyty.

Nadstawka do płyt winylowych jest nakładana na myjkę bez ingerencji w jej konstrukcję. Silnik obraca się z prędkością 2,5 obrotu na minutę, co gwarantuje dokładne wymycie płyt.

Zmiana płyt odbywa się bez konieczności rozkręcania jakichkolwiek elementów - przy wymianie płyty nie trzeba żadnych narzędzi - cały proces odbywa się przez dokręcenie palcami śrubki radełkowej.

Przekładki płyt to odporna na wodę miękka mikroguma. Pierwsza i ostatnia przekładka - PCV. Jednorazowo myjemy 5 płyt.

Myjka objęta jest 24 miesięczną gwarancją.

Faktura VAT 23%. Myjka ma wiele dodatkowych  zastosowań  - kosmetyka, stomatologia, przemysł, złotnictwo, gastronomia itp.

W ZESTAWIE:Myjka, kompletna nadstawka, koncentrat płynu do mycia wystarczający na jedną wannę, co pozwala na około 12 cykli mycia (6 płyt x12 = 72 płyty).

Zasadniczo myjki wykonywane są na zamówienie, stąd okres oczekiwania może wynieść tydzień roboczy

UWAGA - przy zastosowaniu koncentratu dostępnego w naszym sklepie płyty nie wymagają specjalnego suszenia!.

https://vinylspot.pl/pl/p/Koncentrat-do-mycia-plyt-winylowych-200ML-5-L-gotowego/1713

UWAGA 2 - Proszę nigdy nie używać powszechnie dostępnych płynów do myjek ultradźwiękowych, ponieważ są zbyt agresywne do płyt winylowych!

UWAGA 3 - Niekiedy czas oczekiwania na myjkę wydłuża się do 7 dni roboczych.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl