HIT Nowa myjka utradźwiękowa.

Dostępność: dostępne
Wysyłka w: 1 dzień roboczy
Cena: 799,00 zł 799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Opis

Jest to niezwykle udany model niewielkiej myjki, w której w każdej chwili możemy umyć płytę. Ma 35 cm długości, 7 cm szerokości oraz 12 cm wysokości.

Oznacza to, że nie trzeba do niej żadnego specjalnego miejsca.

Wyposażona w niezwykle skuteczny moduł ultradźwiękowy oraz doskonały system welurowych szczotek poradzi sobie z każdą płytą. Praktyczna suszarka schowana jest wewnątrz myjki.

Proszę nie obawiać się zalania labela - procedura mycia raczej to wyklucza. Zaś posiadacze słynnych czerwonych zaciekających labeli mogą dokupić specjalne, szczelne nakładki, choć przy zachowaniu ostrożności nawet słynne czerwone labele nie zaciekną. . Welurowe szczotki bardzo mocno trzymają płytę, więc ją dość ciężko i wolno się obraca.

Jak myć płyty w tej myjce.

Nalewamy ciepłą, destylowaną lub demineralizowaną  wodę (33 - 3 stopnie ) oraz koncentrat Vinylspot. Porcja startowa jest dołączona do myjki.

Wsuwamy płytę i włączamy moduł ultradźwiękowy. Po dwóch minutach przekręcamy płytę o 1/3 - znów dwie minuty i znów przekręcamy o 1/3.

Na koniec dwa wolne obroty w lewo i dwa w prawo. Płyta czyściutka.

Odkładamy na stojaczek, po przeschnięciu spryskujemy sprayem (dołączony) i wycieramy specjalną ściereczka (też jest w zestawie.)

BARDZO POLECA

Wojtek Padjas

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl