Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Proszę przeeczytać uważnie!

To prawdopodobnie pierwsza w Europie wypożyczalnia wkładek gramofonowych. Jej sukces zależeć będzie o Państwa uwagi, staranności, dyscypliny. Zależy mi na tym, żeby wypożyczali je Ci z Państwa, którzy są realnie zainteresowani zakupem nowej wkładki gramofonowej - stąd opłata manipulacyjna, która pozwoli na rozwój tego przedsięwzięcia oraz bieżące serwisy.  Zakupy będą Państwo realizować bezpośrednio u dystrybutorów u dedykowanego do Klubu doradcy.

Wraz z wkładką zamontowaną na headshellu otrzymają Państwo wagę, szablon oraz poziomicę, pozwalające na prawidłową instalację wkładki. Wybrałem dla Państwa te wkładki, które znam i które wiem, że są doskonałe do słuchania muzyki klasycznej i jazzu. Każda wkładka ma rekomendacje specjalistów. 

Ze względów logistycznych dystrybucja odbywa się wyłącznie poprzez system paczkomatów inpost. Wraz z przesyłką otrzymają Państwo etykietę zwrotną do tego paczkomatu, z którego odbiorą Państwo wkładkę. 

Istnieje możliwość wypożyczenia więcej niż jednej wkładki, co proszę uczynić poprzez zamówienie więcej niż jednej wkładki.

Ze względu na jednostkową dostępnoć wkładek prosimy o to,  by otrzymane wkładki oddać zawsze najpóźniej w poniedizałek tak, by ona mogła być wypożyczona następnemu chętnemu na weekend.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl